Firmamız

Kategoriler

BORA OTO YEDEK PARÇA LTD. ŞTİ.

30 Yıllık tecrübe ile su radyatörleri, klima radyatörleri, kalorifer radyatörleri, turbo radyatörleri, evaporatör radyatörleri, fan motorları üretim, ithalat ve satış işlevini hızlı ve güvenli alışveriş sağlayan, geniş ürün yelpazesi ile aradığınız ürüne ulaşabileceğiniz bir oto yedek parça şirketiyiz.

Esenkent Mah.Kurtuluş Cad.No:87-89A Ümraniye/İstanbul adresinde bulunan mağazamızda sürdürmekteyiz.

43 farklı araç markası ile sizlere ısıtma ve soğutma grubunda hizmet vermekteyiz. Yıllar içerisinde siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmemiz için e-ticaret ortamında hizmet sunuyoruz.

30 Yıllık mesleki tecrübe ile oto radyatör alanında ısıtma ve soğutma sistemlerinde GUST markası ile sizlere hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmet ve müşterilerimizden aldığımız destek sayesinde mevcut durumda Türkiye'nin en prestijli, en güvenilir firmalardan biri olduk.

Firmamız; bundan sonraki işlerinde de, idari ve teknik kadrosu ile, titiz ve özverili çalışmalarıyla daha büyük başarıları hedeflemiş olup, müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi arzulamaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin her türlü marka ve modellere ait radyatör ihtiyacınızı tek noktada temin etmekten onur duyarız.

Saygılarımızla;